2019 diplomavédés ütemterv

Tervezőgrafika szakok – június 5–6. (szerda, csütörtök)

június 05. szerda  

14.00 – 14.30 Bolyki Etelka – Jóságos strófák kószáló jószágokról – könyvterv  Témavezető: Juhász Márton  Opponens: Nagy Kincső – Graphasel stúdió
14.30 – 15.00 Farkas Regina – Székely-magyar rovásírás – ábécéskönyv tervezése  Témavezető: Juhász Márton  Opponens: Gyulai Kati 
15.00 – 15.30 Hoffmann Bianka – Altruista egyesület – arculatterv  Témavezető: Kassai Ferenc, Varga Tünde  Opponens: Naske László 
15.30 – 16.00 Horváth Benedek – Kreanod.hu – redesign  Témavezető: Varga Tünde  Opponens: Hangyás Gergely 
16.00 – 16.30 Lőrincz Veronika – Andersen mesék – naptárterv  Témavezető: Vida Győző  Opponens: Gyulai Kati 
16.30 – 17.00 Lukács Krisztina – Japán szókártya – játékterv  Témavezető: Varga Tünde  Opponens: Bernát Barbara – Halisten stúdió
17.00 – 17.30 Nemes Gyöngyvér – Molnár Ferenc: Liliom – könyvterv  Témavezető: Vida Győző, Kiss István  Opponens: Kurucz Dóra 
17.30 – 18.00 Orosz Rebeka – Display betűtípus tervezése  Témavezető: Katyi Ádám  Opponens: Frank Béla – Frank Fonts
18.00 – 18.30 Pásztor Attila – Kisüzemi sör – címkesor tervezése  Témavezető: Juhász Márton  Opponens: Ördögh László, Graphasel stúdió 
18.30 – 19.00 Pócsik Dávid – DesertFest – arculatterv  Témavezető: Barka Ferenc, Varga Tünde  Opponens: Kelemen Richárd 

június 06. csütörtök 

09.00 – 09.30 Szabó Lili – Receptkönyv – könyvterv  Témavezető: Kiss István  Opponens: Gyárfás Gábor 
09.30 – 10.00 Winter Viktória – Police 07 – játékterv  Témavezető: Vida Győző, Kassai Ferenc  Opponens: Pongrácz Farkas 
10.00 – 10.30 Zsidy Emese – Soproni Parkerdő kilátói – kiadványterv  Témavezető: Juhász Márton  Opponens: Gonda Alexandra 
10.30 – 11.00 Zágorhidi-Czigány Ábel – George R. R. Martin: A tűz és jég dala – plakátsorozat  Témavezető: Vida Győző  Opponens: Bányai István 
11.00 – 11.40 Kovács Viktória – Kis-Korona étterem – arculatterv  Témavezető: Varga Tünde  Opponens: Kocsis Csaba – Avadoo Design stúdió
11.40 – 12.20 Strausz Adrienn – Sopron Drum – arculatterv  Témavezető: Kassai Ferenc  Opponens: Ghyczy Diana 

12.20 – 14.30 Ebédszünet, értékelés 

14.30 Eredményhirdetés 

Építész szakok – június 11–12. (kedd, szerda)

június 11. kedd – Építőművészet BA

10.00 – 10:40 Zayzon Priszcilla
10.40 – 11.20 Gondi Viktória
11.20 – 12.00 László Dalma
12.00 – 12.40 Dankó Fruzsina
12.40 – 13.20 Jenei Ferenc

13.20 – 14:40 ebédszünet

14.40 – 15.20 Bán Boróka
15.20 – 16.00 Deák Malvin
16.00 – 16.40 Jakabos Júlia

június 11. kedd – Belsőépítész környezettervező művész MA

16.40 – 17.20 Kővári Eszter
17.20 – 18:00 Lajtosné Spéder Hajnalka

június 12. szerda – Építőművész MA

09.00 – 09.40 Boronyák Bianka
09.40 – 10.20 Urbán Eszter
10.20 – 11.00 Surányi Vanessza
11.00 – 11.40 Gombos Eszter
11.40 – 12.20 Vass Orsolya

12.20 – 13.40 ebédszünet

13.40 – 14.20 Kurkó Andrea
14.20 – 15.00 Mágó Réka
15.00 – 15.40 Pető Borbála
15.40 – 16.20 Baranyai Kitti

16.20 – 17.00 értékelés

17.00 eredményhirdetés

Formatervező szakok – június 14. (péntek)

10.00 – 10.30  Csicsics Gergő – Gyógyászati termékcsalád formatervezése – Mediso kft. 
     Témavezető: Zalavári József  Konzulensek:  Bánáti Gábor, Bendzsel Tamás  Opponens: Csire Géza, Phd 
10.30 – 11.00  Bodnár János – Alternatív városi közlekedési eszköz 
     Témavezető: Csepregi Sándor  Konzulensek:  Üveges Péter,  Horváth Bence  Opponens: Selján Márk DLA
11.00 – 11.30  Bodorkós Dániel – Lakossági bútor 
     Témavezető: Csepregi Sándor  Konzulensek:  Bencsics Balázs, Csercsics Balázs  Opponens: Márkus Gábor DLA
12.00 – 12.30  Vörös-Bene Vivien  Exkluzív csokoládé tervezés és csomagolás 
     Témavezető: Polyák János  Konzulensek:  Keszei Fruzsina, Harrer-Abosi Beatrix  Opponens: Meixner Etelka 
12.30 – 13.00  Bencsics Dorina Lili  Emlékjel és díjtárgy 
     Témavezető: Polyák János  Konzulens:  Üveges Péter  Opponens: Nádas Gergely 
13.00 – 13.30  Doktorics Kristóf  Állványbútor kísérletek     
     Témavezető: Csepregi Sándor  Konzulens:  Üveges Péter  Opponens: Fabricius Csaba 

13.30 – 14.30  ebédszünet      

14.30 – 15.00  Tokai Szonja – Érzéki formák a funkcionális tárgytervezésben 
     Témavezető: Gosztom András  Konzulens:  Zalavári József  Opponens: Nádas Gergely 
15.00 – 15.30  Keresztes Gyula – Kerékpár kiegészítők formatervezése 
     Témavezető: Gosztom András  Konzulensek:  Üveges Péter, Horváth Bence  Opponens: Csizmadia Zsolt
15.30 – 16.00  Nagy Vivien – Palack égetett szeszekhez 
     Témavezető: Polyák János  Konzulensek: Üveges Péter, Jakus Tamás  Opponens: Farkas Vajk 
16.00 – 16.30  Polgár Alex – Virtuális környezet és tárgyépítés 
     Témavezető: Zalavári József  Konzulens: Horváth Bence  Opponens: Kovács Péter Bendegúz
16.30 – 17.00  Kalamár Laura – Forró italok tárgyai 
    Témavezető: Polyák János  Konzulens: Dr. Máthé Katalin  Opponens:  Bősze Eszter
17.00 – 17.30  Goda György – Fűtő berendezések burkolata 
    Témavezető: Polyák János  Konzulens: Dr. Máthé Katalin  Opponens: Harmath Mihály
17.30 – 18.00  Czilling Eszter – Fogd és vidd (otthon) 
    Témavezető: Dr. Máthé Katalin  Konzulens: Gosztom András  Opponens: Nagy Máté 
18.00 – 18.30  Feyér Tamás – Teázás tárgyai 
    Témavezető: Dr. Máthé Katalin  Konzulens: Kuzsel Gabriella  Opponens: Üveges Péter 
18.30 – 19.00  Csíkszentmihályi Ányos – Kávézó bútorzat 
    Témavezető: Csepregi Sándor  Konzulens: Horváth Bence  Opponens: Hauch Tamás 
19.00–19.30  Máj Szabolcs – Moduláris munkaasztal 
    Témavezető: Csepregi Sándor  Konzulens: Horváth Bence  Opponens: Üveges Péter

19.30 – 20.00 értékelés      

20.20 – 21.00  Eredményhirdetés      


 

Alkalmazott Művészeti Intézet

Institute of Applied Arts 

H-9400 Sopron, Deák tér 32.